fbpx

Kontakta oss

Kontakta oss

Semestertider: Kontoret har begränsad bemanning v.29-v30. Vänligen lämna material i vår låsta postlåda. Glad Sommar!

Om du har frågor eller vill ha tag på oss så kan du göra det via någon av dessa vägar. Vi ser fram emot att höra av dig!

Adress:
Hantverkaregatan 10
593 36 Västervik
Tel: 0490-127 70
Fax: 0490-127 96
E-post: info@calmunger.se


Calmunger & Carlsson
Hantverkaregatan 10, 593 36 Västervik
0490-127 70
info@calmunger.se

Kontaktformulär

    Medarbetare

    Charlotte Ericsson

    Kontorschef
    073-414 21 09
    charlotte@calmunger.se

    Janne Carlsson

    0490 – 277 51
    janne@calmunger.se

    Helén Lundgren

    0490 – 277 50
    helen@calmunger.se

    Jennifer Calmunger

    0490 – 277 57
    jennifer@calmunger.se

    Annika Karlsson

    0490 – 277 56
    annika@calmunger.se

    Katarina Källgren

    0490 – 277 53
    katarina@calmunger.se

    Hedda Ivarsson

    hedda@calmunger.se

    Axel Pettersson

    076-879 15 30
    axel@calmunger.se

    Agneta Carlsson

    0490 – 277 58
    agneta@calmunger.se

    Sophia Wadsten

    0490 – 127 70
    sophia@calmunger.se

    Hitta till oss

    Just nu händer det väldigt mycket hos oss. Häng med på vår resa

    Vi söker en Redovisningskonsult

    Varmt välkommen med din ansökan!

    Läs mer om tjänsten