fbpx

Kontakta oss

Kontakta oss

Om du har frågor eller vill ha tag på oss så kan du göra det via någon av dessa vägar. Vi ser fram emot att höra av dig!

Adress:
Hantverkaregatan 10
593 36 Västervik
Tel: 0490-127 70
Fax: 0490-127 96
E-post: info@calmunger.se


Calmunger & Carlsson
Hantverkaregatan 10, 593 36 Västervik
0490-127 70
info@calmunger.se

Kontaktformulär

    Medarbetare

    Axel Pettersson

    Kontorschef
    076-879 15 30
    axel@calmunger.se

    Janne Carlsson

    0490 – 277 51
    janne@calmunger.se

    Helén Lundgren

    0490 – 277 50
    helen@calmunger.se

    Agneta Carlsson

    0490 – 277 58
    agneta@calmunger.se

    Annika Karlsson

    0490 – 277 56
    annika@calmunger.se

    Katarina Källgren

    0490 – 277 53
    katarina@calmunger.se

    Jennifer Calmunger

    0490 – 277 57
    jennifer@calmunger.se

    Sophia Wadsten

    0490 – 127 70
    sophia@calmunger.se

    Lena Björkvik

    0490-27754
    070-252 94 87
    lena@calmunger.se

    Hitta till oss